Modular finance integration (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Widget type
eu: Widget mota

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Block type
eu: Bloke mota
