Modular finance integration (2.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
