Modular finance integration (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Widget type
pl: Typ kontrolki

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Block type
pl: Rodzaj bloku
