Modular finance integration (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Block type
sk: Typ bloku

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
