Modular finance integration (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Widget type
be: Тып віджэта

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Block type
be: Тып блоку
