Modular finance integration (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Widget type
hu: Felületi elem típusa

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Block type
hu: Blokktípus
