Modular finance integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Widget type
ja: ウィジェットタイプ

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Block type
ja: ブロックタイプ
