Modular finance integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
