Modular finance integration (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Block type
cs: Typ bloku

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
