Modular finance integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Widget type
fi: Widgetin tyyppi

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi
