Modular finance integration (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Block type
vi: Kiểu khối
