Modular finance integration (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Block type
ps: غونډ بڼه
