Modular finance integration (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Widget type
da: Widget-type

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: Block type
da: Bloktype
