Modular finance integration (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ
