Modular finance integration (8.x-1.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Widget type
oc: Tipe de Widget

en: Machine name
oc: Nom sistèma
