Modular finance integration (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Block type
sv: Typ av block
