Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
