Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
