Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Widget type
jv: Jinisé piranti

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
