Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Block type
lt: Bloko tipas
