Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Widget type
ru: Тип виджета

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Block type
ru: Тип блока
