Modular finance integration (8.x-1.0-alpha5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Block type
uk: Тип блоку

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
