Modular finance integration (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Widget type
tr: Arayüz nesnesi türü

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Block type
tr: Blok tipi
