Modular finance integration (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Block type
et: Ploki tüüp
