Modular finance integration (8.x-1.0-alpha6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Widget type
id: Jenis widget

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Block type
id: Tipe Block
