Modular finance integration (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Block type
lv: Bloka veids
