Module Builder (4.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: OK
nl: Ok

en: New
nl: Nieuwe

en: Module name
nl: Modulenaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -
