Module Builder (4.0.2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: List
ro: Listă

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Module
ro: Modul

en: Filter
ro: Filtru

en: New
ro: Nou

en: Module name
ro: Numele modulului

en: - Select -
ro: -Selectaţi-
