Module Builder (4.1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Development
mg: Fivoarana

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Filter
mg: Sivana
