Module Builder (8.x-3.19) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: List
lv: Saraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Module
lv: Modulis

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
