Module Builder (8.x-3.21) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: List
lt: Sąrašas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Module
lt: Modulis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
