Module Builder (8.x-3.30) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: List
ps: لړ

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Filter
ps: چاڼ

en: OK
ps: سمه ده

en: New
ps: نوی

en: - Select -
ps: - غوره -
