Module Builder (8.x-3.33) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: List
sk: Zoznam

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Module
sk: Modul

en: Module name
sk: Názov modulu

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
