Module Builder (8.x-3.34) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: List
tr: Liste

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Module
tr: Modül

en: Filter
tr: Süzgeç

en: OK
tr: Tamam

en: New
tr: Yeni

en: Module name
tr: Eklenti adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Write new files
tr: Yeni dosyalar yazın
