Module Builder (8.x-3.34) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
