Module Export (2.0.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Export
ast: Esportar

en: All
ast: Too
