Module Export (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Export
be: Экспарт

en: All
be: Усе

en: Module
be: Модуль
