Module Export (2.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Export
is: Flyt út

en: All
is: Øll
