Module Export (2.0.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Export
hr: Izvezi

en: All
hr: Svi

en: Module
hr: Modul
