Module Export (2.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Export
hy: Արտահանել
