Module Export (2.0.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Export
lv: Eksportēt

en: All
lv: Visi

en: Module
lv: Modulis

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts
