Module Export (2.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Development
ml: വികസനം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
