Module Export (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Export
mr: निर्यात

en: All
mr: सर्व
