Module Export (2.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै
