Module Export (2.1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Export
ar: تصدير

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: Download CSV
ar: تحميل CSV
