Module Export (2.1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: All
cs: Vše

en: Module
cs: Modul

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Download CSV
cs: Stáhnout CSV
