Module Export (2.1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: All
hi: सभी

en: Module
hi: मॉड्यूल
