Module Export (2.1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: All
mn: Бүгд
