Module Export (2.1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Export
is: Flytja út

en: All
is: Allt

en: Module
is: Eining
