Module Export (2.1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Export
nn: Eksporter

en: All
nn: Alle
